(Lithuanian) IV LARAČ etapas, Ralis “Žemaitija 2015″
Post date:
2015-06-28

IV LARAČ etapas, Ralis “Žemaitija 2015″ (anksčiau žinomas kaip “Saulės ralis) , vyko Kelmės apylinkėse birželio 26-27 dienomis. Po pirmos dienos trijų GR ekipažas buvo 4-tojoje vietoje. Visa kova laukė šeštadienį – 100 km žvyrinių greičio ruožų. Ramūnas su Tomu nuo pat ryto įrodinėjo, kad 50 sekundžių atsilikimas nuo lyderių – Martyno Samsono ir Mindaugo Varžos – reiškia tik tai, kad reikia maksimaliai susikaupti ir vytis pabėgusius varžovus, ieškant savo ir automobilio galimybių ribos. Nuosekliai ir kartu azartiškai važiavę mūsiškiai atkakliai brovėsi į viršų, ir nuo penktojo GR laikėsi antrojoje vietoje, o prieš paskutinį, 9 GR, jau buvo absoliutūs ralio lyderiai, nuo Janio Vorobjovo atsiplėšę 9,7 sekundės. Lemiamas, devintasis GR geriau susiklostė latvių sportininkams, jie panaikino turėtą deficitą ir aplenkė mus 12,4 sekundėmis, tuo pačiu laimėdami  absoliučioje ralio įskaitoje.

Pasiektas rezultatas- antroji vieta ralyje ir pirmoji vieta I-joje įskaitoje yra geras, įpusėjus Lietuvos ralio čempionatui iškovoti labai svarbūs taškai. Laukia dar trys etapai,  į ateitį komanda žvelgia optimistiškai ir ryžtingai.

Jau visai greitai 300Lakes ralis Zarasuose, laukiame Jūsų visų atvykstant palaikyti mūsiškių. Kaip visada nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmejams –  be Jūsų nebūtų mūsų. Didelį ačiū sakome ir mus palaikantiems žiūrovams, tai įkvepia.

Iki susitikimo Zarasuose!

Kviečiame pasigrožėti puikiomis nuotraukomis puslapio galerijoje, jų autorius- komandos fotografas  D.Kibirkštis, fotodarius.lt