300 Lakes ralis
Įrašo data:
2012-08-20

Praėjusį savaitgalį finišavęs 300 Lakes ralis komandai nebuvo sėkmingas. BAUER Racing ekipažas po 8-tojo GR turėjo nutraukti lenktynes- po didžiojo tramplino BIG JUMP žiūrovų zonoje ir itin kieto nusileidimo sulūžo MITSUBISHI EVO IX priekis ir tęsti lenktynių nebebuvo galimybių. Pasak Ramūno, jei greitis prieš trampliną būtų buvęs mažesnis nors 10-čia kilometrų į valandą, tokio skaudaus “blyno” tikriausiai būtų pavykę išvengti. Reikia pažymėti, kad automobilyje esantys amortizatoriai sureguliuoti geram kelio kopijavimui, yra minkšti, ir tokio stipraus smūgio sugerti į save jie nepajėgė.

Automobilis ožiavosi dar iki prasidedant raliui, tačiau mechanikų, ekipažo, visos komandos ir Dovilo Čiutelės patirties, žinių ir intuicijos dėka gedimas buvo aptiktas ir operatyviai pašalintas. Jau ralio metu staiga nustojo veikti centrinis diferencialas, ir greičio ruožai buvo įveikinėjami automobilį varant praktiškai tik galinei ašiai. Nors Ramūnas neužilgo prisitaikė prie to ir tempas ėmė ženkliai augti, ralis, kaip bebūtų gaila, mums baigėsi po  didžiojo tramplino. Ekipažas ir visa komanda dėkoja gausiems žiūrovams, palaikiusiems lenktynininkus ralio metu, rėmėjams, dėka kurių mes galime važiuoti, organizatoriui už sklandžiai suorganizuotą didžiulį autosporto renginį. Atskirai dėkojame Rūtai Čiutelytei už jos svetingumą ir kantrybę, bendraujant su komandos nariais visą ralio savaitę jos Zarasų sodyboje.

Laukiame Jūsų nuotraukų iš ralio, linkime nugalėti šiame fotokonkurso etape ir iki susitikimo Druskininkų Classic ralyje.