Druskininkų ralio įspūdžiai
Įrašo data:
2013-10-07

Tuo pačiu baigėsi ir 2013 m. Lietuvos ralio čempionatas. Sezono įvertinimą pateiksime truputį veliau, kai susigulės emocijos ir paaiškės ateinančio sezono gairės ir planai.

Šis ralis mums buvo nelengvas. Penktadienio naktinio GR pabaigoje dingo 4 ir 5 pavaros, negano to, prieš pat finišą  pirmo cilindro švaistiklis pramušė variklio bloką, iš jo ištekėjo tepalas, kuris papuolė ant įkaitusio kolektoriaus- degam! Ekipažo pastangomis gaisrą pavyko užgesinti, tačiau varžybų testi jau nebegalėjome. Tačiau, norint tapti savosios L8 klasės 2013 m. čempionais, mums reikėjo finišuoti ir uždirbti taškų. Buvo priimtas sprendimas krauti mašiną ant ratukų ir vežti į Kauną. Komandos garaže, Eta servise, buvome 23 val. Rytinis LK numatytas 10.04 val.

Komandos mechanikų pastangomis iki 5.00 val buvo pakeistas variklis ir greičių dėžė, atlikti visi kiti būtini darbai ir sportinis automobilis pristatytas atgal į Druskininkus. Gavus 5 minutes baudos startavome. Techninės problemos lydėjo mus iki pat finišo, netinkamas turbinos darbas neleido išvystyti nors kiek konkurencingesnio greičio, tačiau galų gale finišavome 7 absoliučios įskaitos vietoje ir treti savo klasėje. To mums pakako kad nugalėtume savo klasėje šių metų LARAČ ir užimtume 2 vietą 2013 m. NEZ čempionate.

Atskirai ekipažo ir viso komandos personalo ir sirgalių vardu norisi padėkoti pagrindiniams šio ralio žmonėms- mūsų mechanikams Staseliui, Deniui, Jonui ir Adomui, kurių talento, darbštumo ir bemiegės nakties dėka Ramūnas su Tomu galėjo startuoti šeštadienį ir pabaigti Druskininkų ralį – ačiū jums visiems!

IMG_20131004_230023