Tarptautinis ralis “Kauno ruduo – 2012″
Įrašo data:
2012-10-17

2012 m. spalio mėn. 21 dieną vyks tarptautinis ralis “Kauno ruduo – 2012″ Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti, Lietuvos automobilininkų sąjungos taurės varžybų V etapas.
Paraiškas dalyvauti „Kauno rudens“ ralyje jau pateikė ir Lietuvos automobilių ralio atviro čempionato pirmos įskaitos ketvirtosios vietos laimėtojas Ramūnas Čapkauskas su Sauliumi Dargiu, vairuosiantys „Mitsubishi Lancer“, ir gana nemažas šalies automobilių ralio veteranų būrys. Tarp jų matysime keletą buvusių K. ir A. Girdauskų kolegų ir varžovų, kurie į Kauną atvyksta iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Vokietijos ir Graikijos ir kurie varžysis senjorų klasėje. Būtent jų laukia kiek trumpesnė distancija, o visi kiti paskutiniuoju sezono akordu tapsiančiame vienos dienos ralyje privalės įveikti 150 kilometrų distanciją su 14 greičio ir specialiųjų rungčių ruožų.
Raliui startas bus duotas 10 valandą Kaune, šalia „Auto-ABC“ vairavimo mokyklos, o kitos papildomos rungtys vyks aikštynuose prie IX Forto, Lampėdžių karjero, šalia A.Stulginskio universiteto. Vėliau ralio dalyviai patrauks į Kazlų Rūdos aerodromą, kur jų laukia net 12 papildomų, itin greitų rungčių, kelsiančių bene didžiausią susidomėjimą.
Vienas iš ralio kontrolės punktų ir varžybų pertraukėlė laukia prie Petrašiūnų kapinių, kur sportininkai prie K. ir A. Girdauskų amžino poilsio vietos pagerbs jų atminimą.

tekstas iš gazas.lt  

Čapkauskas Racing ekipažas ralyje “Kauno ruduo – 2012″- Ramūnas Čapkauskas ir Saulius Dargis