Siūlome

Kviečiame TAPTI MŪSŲ PARTNERIU 2018 metų sezone! Daugiau informacijos apie bendradarbiavimo galimybes suteiksime Jums individualiai. Kreipkitės: Tel. +370 686 23210 Ramūnas Čapkauskas, ramunas@capkauskasracing.lt

rsz_fotorcreated

KITOS PASLAUGOS Pramoginis-sportinis važiavimas Visiems, kurie ieško būdų, kaip nustebinti savo klientus ar darbuotojus ir leisti jiems patirti nepamirštamą adrenalino poveikį organizmui, siūlome suorganizuoti arba paįvairinti jūsų renginius pramoginiu-sportiniu važiavimu specialiai ralio arba žiedinei trasai ruoštu automobiliu šturmano vietoje.

Autoserviso paslaugos Kviečiame Jus naudotis autoserviso „Eta servisas“ (Kaunas, Elektrėnų g. 8 ) paslaugomis. Būtent čia sportiniams startams rengiami visi „Capkauskas Racing“ bolidai. Autoservise atliekami automobilių ir mikroautobusų važiuoklės, variklio, mechaninių pavarų dėžių, sankabos remonto darbai.

preiksa.com-173741-PRE_4545-1

Turbinų taisymas. 

  • Lengvojo ir komercinio transporto turbinų remontas;
  • Turbinų balansavimas: turbinų balansavimui naudojame šiuolaikišką balansavimo įrangą. Balansuojamos turbinos pagal kiekvienai turbinai būdingas sukimosi charakteristikas. Galime balansuoti turbinas, kurių sukimosi greitis iki 250’000 aps/min.
  • Naudotų turbinų patikra ir balansavimas.
  • Naudotų turbinų pralaidumo tepalui patikra.
  • Įsiurbimo ir EGR sistemų diagnostika;
  • Elektroninių turbinų aktyvatorių patikra, taisymas ir kalibravimas;
  • Iškilusių traukos problemų diagnostika ir kompleksiškas iškilusių problemų sprendimas; Diagnnozuojame atsiradusius gedimus ir jų atsiradimo priežastį. Eliminuojame ne tik pažeistus sistemos elementus, bet ir patį gedimo šaltinį, taikome prevencines priemones tolimesnių problemų susidarymui ir atsiradimui.
  • Įvairių renovuotų turbinų pardavimas;
  • Turbinoms suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Turimos įrangos ir mūsų pačių serviso pagalba, visus darbus atliekame vietoje – galima pilna profesionali automobilių turimų gedimų ir problemų diagnostika.
Montuojant renovuotą turbiną, būtina atlikti ir kitus darbus, kuriuos galime atlikti vietoje: variklio alyvos ir alyvos filtro keitimas; tarpinio oro aušintuvo ir pajungimo žarnų plovimas; variklio oro filtro keitimas; tepalo padavimo vamzdelių plovimas ar keitimas naujais; alyvos slėgio matavimas.

Atliekame ir papildomas rekomenduotinas paslaugas: variklio karterio nuėmimas ir išplovimas; tepalo siurblio paėmimo sietelio plovimas; alsuoklio filtro plovimas ar keitimas; EGR vožtuvo ir įsiurbimo kolektoriaus valymas.

Siekiantiems sportinių rezultatų. Ilgametė „Capkauskas Racing“ komandos techninio personalo patirtis, žinios ir sukauptas potencialas leidžia profesionaliai paruošti ir prižiūrėti sportinius automobilius raliui, ilgų distancijų ir įprastoms žiedinėms lenktynėms. Taip pat teikiame sportinių automobilių nuomos, jų aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas varžybų metu.

Naujausias mūsų pasiūlymas Jums:

Download (PDF, 1.48MB)